Fantastická kombinace chutí v nálevu z pravé cejlonské skořice, kurkumy a sarsaparilly, jejíž jedinečná chuť je přirovnávána k vanilce, libavce a lékořici.

Fantastická kombinace chutí v nálevu z pravé cejlonské skořice, kurkumy a sarsaparilly, jejíž jedinečná chuť je přirovnávána k vanilce, libavce a lékořici. Čisticí gel na ruce s antibakteriálním účinkem je vhodný k očistě a ochraně rukou vždy, kdy není možné použít vodu a mýdlo (cestování, městská doprava, nákupy, a další). Směs citronové trávy osvěží jemnými tóny slámy a citrusů v nálevu světlounce žluté barvy. Směs je balena do pyramidových sáčků a společné aluminiové obálky. Ruce jsou po použití čisté a příjemně voní. Osvěžující směs kousků jablka, listů maliny, borůvky, jahody, citronové trávy a šípku. Použití: vytlačte přibližně 2 ml na ruce a důkladně rozetřete. Směs je přirozeně bez kofeinu , proto si čaj můžete dopřát v kteroukoliv denní hodinu,.... Nálev čaje ze 100% cejlonské skořice oslní unikátní chutí jemně nasládlých tónů . Červený rooibos z divoké přírody jihoafrického Cederbergu v kombinaci s exotickým mangem okouzlí jemně nasládlou chutí.

Značky:

kombinace skořice kurkuma sarsaparilly vanilka libavka lékořice ruka očista ochrana voda doprava tráva sláma barva obálka malina borůvka jahoda hodina příroda ruce rukou