A to jak na straně surovin, kde vybíráme to opravdu nejlepší z tradičních druhů bylinek, pravých čajů a koření, tak i po stránce balení.

A to jak na straně surovin, kde vybíráme to opravdu nejlepší z tradičních druhů bylinek, pravých čajů a koření, tak i po stránce balení. Vyrábíme bylinkové, ale i pravé čaje a koření. Čisticí gel na ruce s antibakteriálním účinkem je vhodný k očistě a ochraně rukou vždy, kdy není možné použít vodu a mýdlo (cestování, městská doprava, nákupy, a další). Ve světlém šálku vynikne její červená barva a určitě potěší i nasládlá chuť. Jsou přirozeně sladké a výborně se hodí na běžné pití během dne, třeba v kanceláři, případně v klidu domova s rodinou a přáteli. Ruce jsou po použití čisté a příjemně voní. Nasládlá chuť lípy v kombinaci s meduňkou, černým bezem, malinou a chrpou zaručeně potěší.... Záleží nám také na přírodě, proto běžné druhy obalů nahrazujeme těmi, které jsou vyrobeny z obnovitelných zdrojů a jsou biodegradabilní.. Dárkový čaj Nejlepší maminka je inspirován svou krásou a složením právě mojí maminkou. Zaujme svou výraznou žlutou barvou a specifickou dřevitou vůní. U obalů hrají prim skvělé vlastnosti pro uchování vůní a šetrnost k přírodě. Čaj pohladí svým teplem i osvěžujícím pocitem po těle, ale i po duši. Použití: vytlačte přibližně 2 ml na ruce a důkladně rozetřete. Máme také šikovné spolupracovníky, kteří zajišťují výrobu a přípravu objednávek k odeslání.. Čaj se skvěle hodí i ke sladkému dezertu. Příjemně vás osvěží, proto doporučujeme tento čaj ochutnat i.... Citronová tráva má specifickou chuť i vůni připomínající citron. Jednu až dvě čajové lžičky přelejte vroucí vodou (200 ml) a nechejte 5-10 minut odstát. Dobrou chuť!. Určitě potěší i tu Vaši, nejen na.... Rakytníkové plody mají lehce sladkokyselou chuť, která nejlépe vynikne, když čaj po uvaření necháte chvíli zchládnout. Složení tohoto čaje zaujme nejen svou chutí, ale také svým vzhledem. Hlavní pozornost přitáhne kontrast okvětí růže s květy sedmikrásky. Vřele doporučujeme připravit si tento.... Růže dodává nasládlou chuť, černý.... Heřmánek již po dlouhou dobu patří mezi jednu z nejoblíbenějších bylinek, jehož květy se sbírají krátce po rozvinutí.. Vůně růže připomíná rozkvetlou letní zahradu. Naší specialitou jsou směsi vyrobené pouze z květů. Všechny bylinkové směsi připravujeme tak, aby měli skvělou chuť. Jsme rodinná firma z jižní Moravy. Po zalití dostáváme velmi světlý, nažloutlý nálev, jehož vůně odpovídá názvu – příjemně citronová, mírně kořeněná. Vychutnat si je můžete přesně tak jak byly vypěstovány.. Bylinkové čaje jsou 100% bez přidaných aromat. Plody se využívají na sirupy,  likéry, marmelády..... Hlavním kapitánem BYLINCY je Míša, která se věnuje firmě naplno od jejího založení v roce 2017. Rádi Vás necháme nahlédnout po pokličku tomu, co se u nás děje.. Přípravek obsahuje 62 % lihu, což garantuje vysokou desinfekční účinnost. Pozitivní účinky bylinek zůstávají nedotčeny. POZOR HOŘLAVINA ! Ingredients (INCI): Alcohol. Od samého počátku je pro nás prioritou kvalita. Obaly nevnímáme jako zbytečnou součást výrobku.

Značky:

strana surovina bylinka stránka ruka očista ochrana voda doprava barva kancelář rodina kombinace meduňka malina chrpa příroda maminka krása vlastnost šetrnost výroba příprava objednávka tráva lžička minuta chvíle pozornost sedmikráska doba zahrada specialita firma morava marmeláda bylinca poklička účinnost hořlavina priorita kvalita součást ruce rukou