Čisticí gel na ruce s antibakteriálním účinkem je vhodný k očistě a ochraně rukou vždy, kdy není možné použít vodu a mýdlo (cestování, městská doprava, nákupy, a další).

Čisticí gel na ruce s antibakteriálním účinkem je vhodný k očistě a ochraně rukou vždy, kdy není možné použít vodu a mýdlo (cestování, městská doprava, nákupy, a další). Bylinné čaje neobsahují kofein, mohou však velice lehce ovlivnit naši pohodu a vitalitu. Působí příznivě na obranyschopnost, dýchací systém a zlepšuje vylučování vody z organismu.. Šípek plod zbavený semen a chloupků je vynikající pro přípravu lahodného čaje s obsahem přírodních vitamínů. Ruce jsou po použití čisté a příjemně voní. Působí příznivě na činnost trávicího traktu a močových cest, zrychluje…. Použití: vytlačte přibližně 2 ml na ruce a důkladně rozetřete. Yerba maté jsou lístky a stonky cesmíny paraguajské, stálezeleného stromu domácího v Jižní Americe. Bříza povzbuzuje aktivitu jater, ledvin a střevního traktu. Podporuje trávení a detoxikační (čistící) procesy v těle, pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu.. Čaga – chorošovitá houba je tradičním prostředkem ruského lékařství a léčitelství. V současné době si bylinné čaje nacházejí stále větší oblibu u těch, kteří jsou zastánci zdravého životního stylu. e národním nápojem Argentinců, kteří oceňují jeho vlastnosti - povzbuzující účinky, odstranění únavy…. Přípravek obsahuje 62 % lihu, což garantuje vysokou desinfekční účinnost. Obsahuje rozmanité biologicky aktivní látky, jako flavonoidy, alkaloidy, polysacharidy, kyselinu čagovou, organické…. Je národním nápojem Argentinců, kteří oceňují jeho povzbuzující vlastnosti.. Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Bylinné čaje jsou nejen chutným osvěžením, ale pomáhají i při celé řadě zdravotních potíží. Každý druh bylinného čaje má na náš organismus jiný vliv.. Unikátní bylinný čaj s vysokým podílem mrazem sušeného ovoce, ve kterém je zachováno maximum účinných látek.

Značky:

ruka očista ochrana voda doprava pohoda vitalita obranyschopnost příprava činnost cesta yerba cesmína amerika aktivita ledvina hladina houba doba obliba vlastnost únava účinnost látka kyselina stránka služba personalizace reklama analýza návštěvnost cookie ruce rukou